Team |
Opponent |
From |
To |
Location |
Squirt A1 Kulp
|
Tulsa Turkey Shootout
|
TBD |
TBD |
Tulsa
|
Squirt A1 Kulp
|
Texas Warriors
|
7:15 AM |
8:15 AM |
BOK
|
Bantam A3-1 Bextermueller
|
NW Arkansas 14U - A3 - Fitzgibbons
|
7:40 AM |
8:40 AM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Bantam A1-1 Hartmann
|
CanAm Tournament in Ann Arbor, MI
|
8:00 AM |
4:00 PM |
Arctic Coliseum Inc
|
8UMa Red-2 Hoorman, 8UMi Red-3 Ketsenburg
|
Chesterfield
|
8:20 AM |
9:20 AM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Squirt B2-1 Baeten
|
Bucks & Pucks - Kirkwood Stars
|
9:30 AM |
10:30 AM |
Reedsburg Ice Arena
|
8UMa White-1 Alvarado, 8UMa White-3 Paul
|
Meramec Sharks
|
9:30 AM |
10:30 AM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Bantam A1-1 Hartmann
|
Gold Medal Game 1st vs. 2nd
|
9:45 AM |
10:45 AM |
Yost Ice Arena
|
10U Rec C1-2 Diefenbach
|
Rockets 10U - C1
|
9:45 AM |
10:45 AM |
Creve Coeur
|
Bantam A2-2 Schoenholz
|
SI ICE HAWKS
|
10:00 AM |
11:00 AM |
McKendree Metro Rec Plex
|
Bantam A2-2 Schoenholz
|
So. Illinois 14U - A2
|
10:00 AM |
11:00 AM |
McKendree PRO Rink
|
8UMa White-2 Richardson, 8UMi White-5 Linder
|
Ice Hawks
|
10:40 AM |
11:40 AM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Squirt B3-2 Pieber
|
Rockets 10U - B3-2 Knize
|
10:55 AM |
11:55 AM |
Creve Coeur
|
16U AA-Loveless
|
Affton 16U - AA-1 Ferbet
|
11:00 AM |
12:30 PM |
Mills
|
8UMi White-6 McGowen
|
Rockets
|
11:15 AM |
12:15 PM |
Webster Ice Arena
|
8UMi White-8 Fields
|
Rockets
|
11:15 AM |
12:15 PM |
Webster Ice Arena
|
Peewee C1-2 Phillips
|
Decatur 12U - C1
|
11:30 AM |
12:30 PM |
Decatur
|
8UMa Red-1 Devine
|
Twin Bridges
|
11:45 AM |
12:45 PM |
East Alton Ice Arena
|
8UMi Blue-9 Schneider
|
Twin Bridges
|
11:45 AM |
12:45 PM |
East Alton Ice Arena
|
8UMa White-4 Deptula, 8UMi White-7 Wisdom
|
Kirkwood
|
11:50 AM |
12:50 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Bantam B2-1 Everett
|
Kirkwood 14U - B2 Meresak
|
12:10 PM |
1:10 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Bantam A1-2 Davie
|
Affton 14U - A1-2 Rosenhoffer
|
12:40 PM |
1:40 PM |
Mills
|
18U AA-Royer
|
Kirkwood 18U AA-1 Martiniere
|
1:15 PM |
2:45 PM |
Queeny
|
Bantam B3 Opela
|
Kirkwood 14U - B3
|
1:20 PM |
2:20 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
6U1-Cleinmark, 6U1-Hensley, 6U1-Ketsenburg, 6U-Girard, 6U-Ladd
|
Ice Hawks/STP, St. Peters Hockey
|
1:30 PM |
2:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
6U-Malawy, 6U-Waltz, 6U1-Bruce
|
Affton Americans
|
2:45 PM |
3:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
8UMi White-6 McGowen, 8UMi White-8 Fields
|
Chesterfield
|
3:10 PM |
4:10 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Peewee B1-1 Potocki
|
So. Illinois 12U - B1
|
3:40 PM |
4:40 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
6U-Grossius, 6U-Hopfer, 6U-Kuntemeier, 6U1-Zboray
|
Affton Americans/STP Zboray, St. Peters Hockey
|
4:00 PM |
5:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Peewee A3 Wisdom
|
Rockets 12U - A3
|
4:15 PM |
5:15 PM |
Florissant
|
8UMa Blue-1 Dietz, 8UMi Blue-6 Frazzetta
|
Kirkwood
|
4:20 PM |
5:20 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
10U Rec C3-1 Brown
|
Lady Cyclones 10U C3-2 Henson
|
4:30 PM |
5:30 PM |
Centene CIC 4 Barn Rink
|
Bantam B2-2 Liscombe
|
Affton 14U - B2 Payne
|
4:50 PM |
5:50 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Squirt C2-1 Ballard
|
Chesterfield 10U - C3
|
5:30 PM |
6:30 PM |
MUHC Shanahan Rink
|
Squirt B1 Heller
|
Affton 10U - B1
|
6:00 PM |
7:00 PM |
All American
|
Bantam B1-1 Winkler
|
Chesterfield 14U - B1
|
7:50 PM |
8:50 PM |
MUHC Shanahan Rink
|
Teams |
From |
To |
Location |
6U1-Blackwood, 6U1-Getz
|
7:15 AM |
8:15 AM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
2013 Sting
|
8:00 AM |
9:20 AM |
Mills
|
2010 Sting
|
9:30 AM |
10:50 AM |
Mills
|
Bantam A3-2 Maschmidt, Bantam B1-2 Angelo
|
1:00 PM |
2:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
2012 Sting
|
1:50 PM |
2:50 PM |
Mills
|
Bantam B1-3 Meyer
|
2:15 PM |
3:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Squirt A3 Cacioppo
|
2:30 PM |
3:30 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|
Peewee A2 Zucol, Peewee A1 Carapella
|
3:30 PM |
4:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
10U Rec C3-2, Squirt C1-1 Cole
|
4:45 PM |
5:45 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
8UMi Blue10 Merkel, 8UMi Blue11 Fischer
|
5:15 PM |
6:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
Super 8 White 1, Super 8 White 2
|
5:30 PM |
6:30 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Peewee B1-2 Cafazza, Peewee B3 Liscombe
|
6:00 PM |
7:00 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Squirt A2-1 McFarland, Squirt B3-1 Luetkemeyer
|
6:00 PM |
7:00 PM |
RecPlex RP North Ice Rink
|
8UMi Blue-8 Donaldson, 8UMa Blue-2 VanDeman, 8UMa Blue-3 Rowe
|
6:30 PM |
7:30 PM |
RecPlex RPS Ice Rink A
|
8UMa Blue-4 Boschert, 8UMi Blue-5 Pfaender, 8UMi Blue-7 Fankhouser
|
6:40 PM |
7:40 PM |
Wentzville Blue Ice Rink
|
Squirt A2-2 Michael, Squirt B2-2 Bextermueller
|
7:15 PM |
8:15 PM |
RecPlex RPS Ice Rink B
|
Peewee C1-1 Saffer, Peewee C2 Larkin
|
7:40 PM |
8:40 PM |
Mills
|
Peewee B2 Sommerich, Peewee C3 Mallett
|
8:20 PM |
9:20 PM |
Wentzville Grey Ice Rink
|